מה כותבים בתצהיר נוטריון?

התבקשתם להציג תצהיר נוטריון, ייפוי כוח נוטריוני לצורך רכישת דירה, אישור נוטריוני ליציאה מהארץ, אישור תרגום נוטריון או כל אחד מבין שירותי נוטריון הנוספים, אתם ודאי שואלים את עצכם מי אמור לנסח את המסמכים לפני החתימה? האם עליכם ליצור קשר עם הנוטריון לצורך חתימה על המסמכים בלבד, או שמא הנוטריון הוא שכותב את המסמך כולו? התשובות לפניכם.

תפקיד הנוטריון משתנה בהתאם לסוג השירות שהלקוח מבקש ממנו למלא.

במרבית סוגי האישורים קיים נוסח קבוע ומובנה. כך לדוגמא בנק למשכנתאות מוסר ללווים נוסח של ייפוי כח שעימו מגיעים אל הנוטריון לאימות חתימה בלבד. באותו אופן, חברות בניה מנפקות נוסח ספיציפי לייפוי כח וכן הלאה.

במקרים בהם קיים צורך בהתאמה אישית של המסך לחותם, כגון צוואה נוטריונית או תצהיר נוטריוני, יש חשיבות לשימוש בנוסח המשפטי המדויק והמחייב.

באופן תיאורטי ניתן לכתוב תצהיר שכזה בצורה עצמאית ולהביא אותו לחתימה אצל נוטריון, אך חשוב להבין שהאחריות על תוכן המסמך היא כבדה, ושהטלתה על אדם חסר הסמכה וניסיון עשויה להערים קשיים ולהיות בלתי משתלמת בטווח הרחוק.

במסמך משפטי לכל מילה ומילה יש משמעות מדויקת שנשענת על הנוסח המחויב מלשון החוק ועל האופן שבו בית המשפט פירש בעבר נסחים כאלו ואחרים. כך שאדם שלא הוסמך כעורך דין וכנוטריון עשוי לא להיות מודע למטען החוקי שיש לדבר עליו הוא מצהיר, או להצהיר על דבר אחר ממה שבכלל התכוון מראש.

לכן במקום לבזבז זמן יקר ולהסתבך עם העתקת נוסחים מהאינטרנט שעשויים להיות שגויים או בלתי מתאימים למקרה שלכם, רצוי ומומלץ לבקש מנוטריון מוסמך שגם יערוך את התצהיר עבורכם על פי הכללים המשפטיים המוכרים לו היטב.

חשוב לציין שכאשר מדובר באישור נוטריון על מסמך קיים אין צורך בעריכת המסמך בידי הנוטריון עצמו, וכאן תפקידו העיקרי של הנוטריון הוא לאמת ולאשר את זהות החותמים על המסמך. מלבד עריכת תצהירים, אישור נוטריון או חתימתו של נוטריון מוסמך נחשבים כתעודה ציבורית לאישור זהותו של החותם או לכך שהמסמך נחתם מרצונו החופשי של החותם, ולכן לעיתים לא נדרשת התערבות שלו בעריכת תוכן המסמך כלל.

בנוסף, כאשר מדובר על תרגום מסמכים נוטריון - מסמך מתורגם שקיבל את אישורו של נוטריון לכך שתוכנו תורגם בצורה מדויקת ומעביר באופן מדויק את כל מה שנכתב במסמך המקורי, חשוב לדעת שהנוטריון לא חייב לבצע את התרגום בעצמו, ומספיק שהוא יבחן את שני המסמכים (המקורי מול המתורגם) וייתן את אישורו על מלאכת התרגום. במקרים בהם נדרש תרגום בשפה שאינה מוכרת על ידי הנוטריון, ניתן להיעזר במתרגם מקצועי אשר חותם על הצהרת מתרגם בפני הנוטריון.

שכר הטרחה הקבוע בתקנות אינו כולל את עלות עריכת המסמך או תרגומו וניתן לגבות שכר נוסף בגין עריכת המסמך.

אם אתם מחפשים נוטריון בנס ציונה, נוטריון בנס ציונה או נוטריון בנס ציונה, שיספק לכם שירות מקיף ומלא החל משלב עריכת תוכן התצהירים עצמם ועד אישור החתימה עליהם, כדי שתהיו בטוחים בדיוק על מה חתמתם – הגעתם למקום הנכון.

"המרכז הנוטריוני" בנס ציונה מנוהל על ידי עו"ד עמוס אילן, עורך דין ונוטריון מוסמך בעל ותק של יותר מ-15 שנים כעורך דין. אנו מתמחים במתן שירות אמין, יעיל, מקצועי ומקיף תוך התאמת שירותי נוטריון באופן אישי לכל לקוח כבר משלב הבירור הראשוני בטלפון. אצלנו במרכז הנוטריוני מבינים ששירות מהיר, מיקום מצוין ושנים של ניסיון הם המתכון המושלם כדי להעניק למאות הלקוחות הפוקדים את משרדינו יום יום את התוצאה הטובה והבטוחה ביותר. כדי שתוכלו להמשיך לצעוד קדימה אל המטרה, בלי לתת לבירוקרטיה לעכב אתכם.

תרגום נוטריוני
ייפוי כוח מתמשך
ייפוי כוח נוטריוני
העתק נאמן למקור
צוואה נוטריונית

המרכז לתרגום נוטריוני מהירכל שירותי הנוטריון במיקום מרכזי

שירות תרגום נוטריוני אקספרס בכל עניין

תרגום נוטריוני מתבקש לרוב בכל הקשור למסמכים רשמיים של מדינה הנשלחים למדינה זרה, דוגמת תעודת התאגדות, תעודת לידה וכיו"ב. המשרד מספק תרגום נוטריוני מהיר.

שירותי נוטריון למשכנתא

חתימה על מסמכי המשכנתא מצריכים אימות נוטריוני. משרדנו מעניק את כל שירותי הנוטריון והליווי המשפטי למשכנתא, כולל אימות מסמכים לבנק וכיו"ב.

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הנו מסמך משפטי המאפשר לאדם לקבוע כיצד ייראו חייו ויטופל רכושו (ולעיתים גופו) ברגע שלא יוכל לקבל החלטות אלו באופן עצמאי.

צוואה נוטריונית

בין הדרכים לכתיבת צוואה, קיימת הצוואה הנוטריונית, לה שני יתרונות בולטים: קשה יותר לתקוף אותה במקרים של ספק בכשרות המצווה וכן היא לא מצריכה עדים ולכן דיסקרטית.

אישור חיים

לעיתים דורשות הרשויות וגורמים נוספים, אישור המעיד כי אדם בין החיים (למשל בעת קבלת קיצבה וכד'). הנוטריון מוודא את זהות האדם העומד מולו ומפיק אישור חיים.

תצהיר נוטריוני

תצהיר נוטריוני מבוצע בפני נוטריון. האדם המצהיר מוזהר כי התצהיר משקף את האמת ככל הידוע לו וכן נבדקת זהותו של המצהיר. תצהיר נוטריוני נדרש במגוון רחב של נסיבות.

נוטריון בביאליק רמת גןמגוון רחב של שירותים נוטריונים ומשפטיים נוספים

כמו כן ניתנים במשרד שירותים נוטריונים למגוון צרכים נוספים כגון: ייפוי כוח מתמשך, תרגום נוטריוני, הסכם ממון, אימות חתימה לבנק, אימות חתימה למשכנתה, שירותי נוטריון למשכנתה, אישור העתק נאמן למקור.

נוטריון מומלץנוטריון בנס ציונה

משרד עו"ד ונוטריון עמוס אילן, מספק שירותי נוטריון בנס ציונה ברחוב צה"ל 17.

משרדנו מעניק שירות תרגום נוטריוני מהיר, בכל עניין. השירות ניתן לתרגום מסמכים משפטיים, מסמכים רשמיים שהוצאו ע"י הרשויות וכן בכל מקרה שנדרש תרגום נוטריוני. התרגום הנוטריוני מבוצע באופן מדוייק, מקצועי - ומעל לכל זריז. אנו מתחייבים לתרגום נוטריוני אקספרס. בנוסף אנו מספקים את כלל שירותי הנוטריון. שירות התרגום הנוטריוני ניתן בנס ציונה. אנו מספקים את כל שירותי הנוטריון תחת קורת גג אחת ביעילות, זריזות ואדיבות. אם אתם מחפשים נוטריון בנס ציונה, תוכלו להגיע אלינו בקלות ומהירות ברכב פרטי.
משרד עו"ד ונוטריון עמוס אילן מספק את מגוון שירותי הנוטריון ברחוב צה"ל 17, נס ציונה. בין השירותים הנפוצים שמספק המשרד: ייפוי כוח נוטריוני בנס ציונה, אישור העתק נאמן למקור בנס ציונה, צוואה נוטריונית, שירותי נוטריון למשכנתא, שירותי נוטריון לרוכשי דירה, אישור חיים ועוד. השירותים כולם ניתנים במשרדנו - נוטריון בנס ציונה, רחוב צה"ל 17.

נוטריון מומלץצוות המשרד

משרד עו"ד ונוטריון עמוס אילן, מורכב מצוות מיומן ומקצועי. לצוות ניסיון עשיר במגוון רחב של טיפול בתיקי מקרקעין, תיקים מסחריים, עררים, ייצוג בבתי משפט, עריכת מסמכים משפטיים, כגון חוזים, צוואות ועוד.

עו"ד ונוטריון עמוס אילן

amos@il-law.co.il

"לעמוס לנועם ושאר הצוות. ברצוני להודות לכם מעומק ליבי על ההשקעה האדירה, על סבלנות ועל המקצועיות הראויה מאוד לציון.אני משמש כבעלים למספר חברות היי-טק וסטארט-אפים בתחומים שונים. משרדכם מספק עבורנו שירותים משפטיים מגוונים מזה מספר שנים. אני מודה לכם על המענה האדיב ושלכל שאלה יש מענה. תודה ענקית על היחס האישי ועל כך שאני יודע יכול לישון בשקט היות ויש מי שעומד מאחורי. עבודתכם ראויה לשבח ולכול המלצה – ישר כוח. תמשיכו בדרככם, בהערכה"

מחיר תרגום נוטריונימחירון שירותי נוטריון

שכר נוטריון נקבע בתקנות הנוטריונים (שכר שירותים), תשל"ט-1978. השכר מתעדכן אחת לשנה בהתאם לעליית המדד. שכר הנוטריון התקף לשנת 2017 הינו כדלהלן (לרשימה מלאה ומעודכנת לחץ כאן) - להלן תמצית המחירון:

אימות חתימה

(א)אימות חתימה יחיד כחותם ראשון. 167.00
(ב)תוספת בגין כל חתימה של חותם נוסף על אותו מסמך שבסעיף (א). 66.00
(ג)אישור שהחותם על מסמך בשם הזולת היה מוסמך לכך. תוספת בגין אישור כל חתימה. 66.00

אישור העתק צילומי של מסמך

(א)לעמוד הראשון. 66.00
לכל עמוד נוסף. 5.00
(ב)אושרו במעמד אחד יותר מהעתק צילומי אחד, לכל אישור נוסף לאישור הראשון.לעמוד הראשון. 21.00
לכל עמוד נוסף. 5.00

אישור נכונות של תרגום

(א)עד מאה המילים הראשונות שבתרגום. 209.00
(ב)לכל מאה מלים נוספות או חלק מהן, עד אלף מילים. 166.00
(ג)לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן, מעל אלף המילים הראשונות. 80.00

אישור צוואה

(א)לחותם ראשון. 242.00
(ב)לכל חותם נוסף. 123.00
(ג)ניתן באותו מעמד יותר מאישור אחד לאותה צוואה, לכל אישור. 74.00

אישור חיים

אישור שפלוני נמצא בחיים. 166.00

אישור תצהיר

(א)למצהיר הראשון. 168.00
(ב)לכל מצהיר נוסף. 67.00
(ג)ניתן במעמד אחד יותר מאישור אחד לאותו תצהיר, לכל אישור נוסף. 66.00

עשיית פעולה מחוץ למשרד

ככלל שירות הנוטריון ניתן במשרדו. אם קיים צורך מיוחד על פי בקשת מקבל השירות לקבל את השירות במקום, ישולם בנוסף לשכר עבור השירות עצמו, גם שכר שעתי כמפורט להלן וכן הוצאות הנסיעה.
לשעה הראשונה או לחלק ממנה מיציאת הנוטריון ממשרדו ועד שובו. 539.00
לכל מחצית שעה נוספת או לחלק ממנה. 166.00

תרגום נוטריוני ברמת גןמחוייבים לשירות מקצועי ומסור

מקבץ המלצות נוספות מלקוחות המשרד

אדריאן

שירות עו"ד מקרקעין

את עורך דין עמוס אילן פגשתי במסגרת פעילות התנדבותית משותפת, שם נוצרה ידידות שמתבטאת גם בעזרה המקצועית הרבה שהוא נותן לי ולמשפחתי. עמוס הוא מומחה למקרקעין, ועזר לי במהלך השנים האחרונות לסגור כמה עסקות בשקט, בשלווה וללא כאב ראש.יש לציין בנוסף לידע המקצועי, את יכולתו למצוא פתרונות פשוטים לבעיות מורכבות, כך שהעניינים יסתיימו מהר, לשביעות רצון כולם וללא עלויות מיותרות. אם אתם רוצים לסגור עניין מהר, עמוס הוא האיש.

יונתן אפל

שירותי ייצוג משפטי

מעורכי הדין המבריקים שראיתי. במהלך הייצוג שלי, הוא תקף ולא הרפה עד שהמטרות הושגו בצורה מלאה. הוא הראה יכולת להפוך מצב משפטי על פיו על ידי עבודה משפטית יסודית מהירה ונחושה. אני ממליץ עליו בלב שלם.

פרוספר זפרני

שירות משפטי ברמת גן

עו”ד נועם קולדני ועו”ד אילן עמוס וכל צוות המשרד, תתגמדנה המילים ותקצר היריעה להביע לכם מלות הערכה על תשומת הלב האישית והחמה שהענקתם בכל שעה על הייעוץ המקצועי והירידה לפרטים.על ההקשבה וההכוונה, אני יודע שקיבלתי הרבה מעבר לליווי משפטי גרידה מן היום הראשון שהתחלנו את המסע ביחד התרשמתי מכך שעשיתם כל שביכולתכם בכדי לשמור על האינטרסים שלי ולהביא להצלחתי בכל תיק שטיפלתם בו. אם לא הייתי יודע אחרת, הייתי בטוח שאני לקוחכם היחיד.בכל נושא ותיק שעסקתם בו טיפלתם במסירות רבה ובירידה לפרטים קטנים, השקעתם ממרצכם ומזמנכם תוך דבקות והתעקשות עד להשגת המטרה המיוחלת. אני בטוח כי עשיתי את הבחירה הנכונה בהחלטתי לתת לכם את הטיפול בענייני המשפטיים. כבר נאמר “במקום שאין אנשים- היה אתה איש” ואכן ביחס שלכם אלי- כך אני מרגיש מי יתן ותצליחו להתמיד ולתת שירות נהדר כפי שאני זכיתי לו. תודה רבה!

רון עוזיאל

שירות עו"ד ונוטריון

לכבוד עו”ד נעם קולודני ועו”ד אילן עמוס – אני רוצה להודות לכם על הטיפול המסור והמקצועי. כשהגעתי למשרדכם לא ציפיתי שניכנס למערכה ארוכה כל כך. הליווי האישי שקיבלתי ועדיין מקבל הדהים אותי. ראיתי עד כמה אתם עובדים ללא לאות ירידה לעומקו של כל פרט ופרט, עבודה יסודית שמתרחשת כל יום.בכל יום ובכל שעה אני מרגיש שאני יכול לפנות אליכם ואני יכול לישון בשקא, תמיד אתם מקשיבים ומכבדים גם את דעתי ואני יודע כי יש מי שעומד מאחורי ופועל למען הצדק. אני בטוח כי קיבלתי את ההחלטה הנכונה בבחירתי. תודה על ההשקעה, האמונה ובעיקר על הידע והניסיון המקצועי.אני תקווה שנצליח בדרכנו בעזרתכם ובעזרת המקצועיות שלכם.ברור לי שתמיד אמליץ עליכם כמשרד וכאנשים איכותיים. דבקות במטרה- היא כלל ראשון במשרדכם.המשיכו בעבודתכם הטובה בהערכה ובכבוד.

נוטריון בנס ציונהצרו עימנו קשר

כתובתנו: רחוב צה"ל 17, נס ציונה

שעות פעילות: 9:00-18:00 ימים א'-ה'

טלפון: 052-5927592

שירותי נוטריון

תרגום נוטריוני - מפת הגעה
חזרה מעלה